Pirmasis pasaulinis karas
1 1

496 posts in this topic

Recommended Posts

Saga ГЛАВН. ОБЩЕСТВ. РОСС. ЖЕЛЕЗН. ДОРОГЪ Н. Д. Николаевской ж. д.

Dėkui. Aš jau radęs...

Jei kam įdomu, tai šiaip taip turėtų atrodyt, bet pas mane jau galima sakyt mirus.

Posted Image

Metalo detektoriai

Tai panasu (!) i "smuginio suveikimo vamzdeli" :) 1884 m. pavyzdzio, kuris buvo sukurtas inzinieriaus "Филимонов", buvo naudojamas nuo 87 iki 107mm sviediniuose. Sie buvo naudojami dar pries 1 PK. Tad manau si grybuka radai 1PK musiu vietose... Matant, pagal Tavo avatara, is kur esi, speju, rastas buvo Kauno Tvirtoves apylinkese. Turint omenyje, kad KT intensyviai buvo puolama tik 1 sektoriumi ir tokia artilerija intensyviai buvo naudojama pakankamai siaurame ruoze ir t.t ir t.t ;):)

Pagaliau ir man pavyko istrukti porai valandeliu.Ir pagaliau issipilde viena is mano svajoniu,rasti pikeli.Patikekit,saukiau URAAAAAAAAAAAAA :D

Posted Image

Na ir dar keli geleziukai.gal kas del kirvuko info turit?

Posted Image

Girdėjau aš tą kolegos URAAAAAAA.Net kruptelėjau, paukšciai pakilo ramiai snaudę medžiuose. Dar karta sveikinu gerai atrodo :D

Ir džiaugsmas, ir liūdesys apėmė pamačius S.W.A.T. radinius... Džiugu už kolegą, kad jam pasisekė ir pikelis daugiau nebetrūnys žemėje. Liūdna todėl, kad man šansų rasti pikelį vis mažėja su kiekvienu iškastu..... :)

Sveikinimai! :D

Aisku.Ispudingas vienkiemis.Ir kokiu tik sveciu ten nebuvo :)

Ir kokių dar gali sulaukti , patalpinus šias nuotraukas ;) . Vertėtų susimastyt :!: