Problema
2 2

6 posts in this topic

Recommended Posts

Labas .  Islindo problema . Prisijungus prie forumo su plansete , nebematau neskaityto turinio ,  komentaru ir gautu pranesimu man .  Viskas matosi tik prisijungus su telefonu .  Anksciau viska matydavau su bet kokiu irenginiu . Kur cia  yra problema ?  Abu prietaisai  yra  samsung  su androidais .

????????

Metalo detektoriai

Pas mane problema panaši. Panasu, kad nematot neskaityto turinio, ziniuciu ir pan... atkreipkit demesi, ar prisijunges esat. Prisijungus kas kažkiek laiko mane padaro neprisijungusi, o meginant prisijungti, raso, kad slaptazodis blogas. Atsibodo jau kaitaliot, nes per diena ne po viena ir ne po kelis kartus tas pats. Kartais net neatsiuncia i pasta laisko del slaptazodzio keitimo ir kelias dienas negaliu prisijungti. Bet pradejau itarti, kad problema bus tame, kad prie forumo jungiuosi per telefona. Dabar vel is naujo slaptazodi perkuriau ir nesijungsiu per telefona, ziuresim, ar suveiks... Rasiau i administracijos skilti, bet jokios reakcijos.

• Like 1

na ir ne velnio, nepraejo nei 1 valanda ir vel slaptazodis netinka ir vel accountas padarytas ,,neprisijunges". Velniava visiska. Panasu, kad teks pamirst sita foruma, nes neturiu as tiek kantrybes per diena po 10 kartu atstatinet slaptazodzius...

• Like 1

7 valandas prieš , adzius parašė:

Pas mane problema panaši. Panasu, kad nematot neskaityto turinio, ziniuciu ir pan... atkreipkit demesi, ar prisijunges esat. Prisijungus kas kažkiek laiko mane padaro neprisijungusi, o meginant prisijungti, raso, kad slaptazodis blogas. Atsibodo jau kaitaliot, nes per diena ne po viena ir ne po kelis kartus tas pats. Kartais net neatsiuncia i pasta laisko del slaptazodzio keitimo ir kelias dienas negaliu prisijungti. Bet pradejau itarti, kad problema bus tame, kad prie forumo jungiuosi per telefona. Dabar vel is naujo slaptazodi perkuriau ir nesijungsiu per telefona, ziuresim, ar suveiks... Rasiau i administracijos skilti, bet jokios reakcijos.

.....kai  ieinu  i savo  (nezinau  kaip  vadinasi )  kambari , dezute , narveli ,  tai  ten  rodo  kad,  katik  esu  prisijunges  .   Nebandziau paziureti  kas butu  ilgiau  palaukus .   Per telefona  viska  matau  normaliai  kaip  ir  per  kompa   su  windousais ......

kadangi  si  problema   atsirado  planseteje ,,  kuria  daugiausia naudojuosi ,  todel   ir  plansetei  atnaujinimus   idiegiau .    Bet  niekas  nepasikeite.

Aciu  Jums  uz  atsiliepima  i  panasia  problema .    Aplinkui  tyla ...... Ziemos  miegas.....   Meskiukai ....

• Like 1

Tai kad čia jau letarginis miegas- kokie metai kaip užmigoB)

• Like 1

1 valandą prieš , saiba parašė:

Tai kad čia jau letarginis miegas- kokie metai kaip užmigoB)

Taip .  Geras  palyginimas .  

• Like 1