• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoticons maximum are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By subfor
   Sveiki,
   suprantu, kad nelabai į temą čia. Bet pasidalinsiu vis tiek, nes tokios įdomios ir unikalios info dar nelabai matęs; faktai labai stiprūs, finansinis potencialas didžiulis.
   Sutrumpintai tema yra apie porą kripto valiutų (ypač XRP), kurias bankai pritaiko savo darbui. Finansinė sistema pereina į blockchain sistemas ir visuomenė to beveik nežino, nes reikia labai specifiškai tuo domėtis, kad išgirstum apie tai, žinios apie tai nekalba ypač Lietuvoje. Kaip visada dideli finansiniai pokyčiai įvykdomi tyliai.
   IMF(International Monetary Fund), WEF(World Economic Forum), BIS organizacijos kuria naująją rezervinę pasaulinę valiutą, kuri veiks per blockchain vietoj JAV dolerio. Ripple/XRP vadovai daug kartų lankėsi susitikimuose su jais, yra labai daug faktų rodančių, kad būtent privati kripto valiuta bus tam naudojama. Šiuo atveju tikrai įmanoma, kad yra labai didelis finansinis potencialas: 100x+ kartų, o lubos net nežinomos.
   Galiu tik rekomenduoti žvilgtelti į info jei yra noro ir patiems savo nuomonę susidaryti. Tikrai nieko nesiekiu šiuo post'u, tik pasidalinti info, kuria tikiu. Tik dėl to dalinuosi, galvoju, kad kažkam gera padarysiu.
   Info: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox
   Geros dienos.
  • By gdrsb
   LDK tema:  https://www.youtube.com/channel/UCwEPpYSqc_8AVX6ObayWn6w