lietuviškas youtube puslapis apie 1495-1536 m. monetas
0

1 post in this topic

Recommended Posts

Metalo detektoriai

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

 • Similar Content

  • By subfor
   Sveiki,
   suprantu, kad nelabai į temą čia. Bet pasidalinsiu vis tiek, nes tokios įdomios ir unikalios info dar nelabai matęs; faktai labai stiprūs, finansinis potencialas didžiulis.
   Sutrumpintai tema yra apie porą kripto valiutų (ypač XRP), kurias bankai pritaiko savo darbui. Finansinė sistema pereina į blockchain sistemas ir visuomenė to beveik nežino, nes reikia labai specifiškai tuo domėtis, kad išgirstum apie tai, žinios apie tai nekalba ypač Lietuvoje. Kaip visada dideli finansiniai pokyčiai įvykdomi tyliai.
   IMF(International Monetary Fund), WEF(World Economic Forum), BIS organizacijos kuria naująją rezervinę pasaulinę valiutą, kuri veiks per blockchain vietoj JAV dolerio. Ripple/XRP vadovai daug kartų lankėsi susitikimuose su jais, yra labai daug faktų rodančių, kad būtent privati kripto valiuta bus tam naudojama. Šiuo atveju tikrai įmanoma, kad yra labai didelis finansinis potencialas: 100x+ kartų, o lubos net nežinomos.
   Galiu tik rekomenduoti žvilgtelti į info jei yra noro ir patiems savo nuomonę susidaryti. Tikrai nieko nesiekiu šiuo post'u, tik pasidalinti info, kuria tikiu. Tik dėl to dalinuosi, galvoju, kad kažkam gera padarysiu.
   Info: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox
   Geros dienos.
  • By titasjurgis
   Labas visiems. Kas zinote info apie si medali?


  • By kadetas
   Carines Rusijos husaru saga ( kostyliok), naudota iki 1917 m., zemesniuju rangu
   Ir, kiek suprantu, carines Rusijos caro seimos nariu sefuojamu pulku saga, gaila, be kilpeles.  • By KaroReligtai
   Sveiki norėčiau daugiau sužinoti apie šią monetą  kadangi niekur nesu matęs, kad kitoje kristinkos pusėja būtų pavaizduotas liūtas.