Juodos dėmės
0

130 pranešimų šioje temoje

detektorių reklama seni zemelapiai Metalo detektoriai

Tai gal administracija, galėtų sulyginti per kelis forumus "IP adresą", tada jau būtų paprasta atrasti šį žmogų. Fizinių asmenų registre, vistiek, gyvenamoji vieta bus deklaruota. Beliks tik 675rtyu

Dalintis šį pranešimą

Sido vietoje kreipčiausi į policiją. Yra sąsk. nr. Policija kreipsis į banką, bus gauta visa info apie vartotoją. Asmeninių žinučių ir tos temos niekas nepratrinkite. Jeigu jis motyvuos, kad dar nespėjo išsiųsti, tai bent jau bus priverstas įvykdyti įsipareigojimus.. Beje, iš kur foto? esat tikri, kad šitas asmuo?

Ko tai jis man matytas ir kažkaip įtariu, kad teko susidurti.

Dalintis šį pranešimą

Valdai, bet žinok aš stebiuosi žmonėmis. Vilnius gi toks mažas miestas. Nejau jis ant tiek savimi pasitiki? Aš nesuprantu, kas per naivus žmogus.

Dalintis šį pranešimą

gal vietinių jis nėra prigavęs ant didelių sumų - gal tik užsieniečius;

mūsų forume daug pradedančiųjų, gal čia pabandė lengvai prigauti; vis dėlto reikia būti atidiems, pasikliauti rekomendacijomis;

be to, kalbama, kad jis buvo sulaikytas kaip kapinių plėšikas

Dalintis šį pranešimą

Kapiniu plesikas??? !!! : 23344 Na tada vyras visu galu meistras... dddtsd Visteik manau kad kada nors tokius prigaus o tada 345fg444

Dalintis šį pranešimą

ir nemazai prisipliesias,kad toks izsiputes ir issisiepes oi as jam malkuciu israsyciau 456yghj5

kitiems aiškini kad neterštų temos, bet pats taip darai... 22

Dalintis šį pranešimą

Man tai kažkaip čia viskas keistai skamba. Blin, patys pagalvokit, įdėsiu porą skelbimų su SS šalmais po 600-700lt, parduosiu, man pinigus perveda į sąskaitą ir aš galiu dingti nenubaustas? Geriausiu atveju banas? Vyrai, jeigu žinomi jo TIKRI asmens duomenys, tai reikia veikti. Nejau informacijos paviešinimu ir baigsis?

Dainiukas, šiais laikais stogu nelabai išgąsdinsi. Į mišką išveš pasigavę prie namų, gerai į galvą duos ir viskas. Nereikės nieko.

Dalintis šį pranešimą

Galiu tik vieną pasakyt- pagal įstatymą tas žmogus gali parašyti pareiškimą policijai dėl to ukrainiečio, ir jeigu Lietuvoje neatsiras dar pora nukentėjusiųjų kurie gali įrodyti, pateikti sutartis arba prekės dokumentus, liudininkus...Tai reiks ukrainiečiui daug kartų į Lietuvą į teismus važinėt ir įrodinėt kad jam tikrai kažką davė...Ir neduok dieve, kad nuo to žmogaus galvos(apgavika) nukris nors vienas plaukelis... Ir dar- jeigu tas žmogus parašys kad forumai šmeižia jį, platina apie jį informaciją, kažkur rado jo nuotrauką, adresa,..galima užsidirbti didelią baudą, jis gali prisiteisti nemažai pinigų... 456yghj5 lpo987

Dalintis šį pranešimą

na, ir tai numatyta, ne mažiukai esam ;)

atidžiai skaitykite:

"Būkite atsargūs - Oleg Salij iš Vilniaus

daug kolegų kituose forumuose įvardijo jį kaip apgaviką

spėjama, kad mūsų forume tai gali būti freakas, pardavinėjęs ace 250 delux"

tai tik pranešimas, kad kolegos kituose forumuose šį žmogų įvardijo kaip apgaviką

Dalintis šį pranešimą

Sveik

Ne tai ne tas asmuo, maniškis buvo iš Anykščių

ir elgėsi tikrai keistai,parvedus pinigus nebeatsakinėjo i tel .skambučius,

ir į PM,paskui kai prisiskambinau kažkaip įšsisukinėjo,melavo,kad išsiuntė,

nors net nebuvo išsiuntęs...

Visgi finale jis man atsiuntė,ačiu dievui...

Nežinau,gal aš ir klystu,bet man atrodo,kad prie išsiuntimo prisidėjo ir jūsų visų

šios situacijos komentarai. 987uio

Dar karta visiems ačių... ikoi9

Na bet kokiu atveju sėkmės gaudant tą niekšą...

Dalintis šį pranešimą

Nenoriu nieko smeizti ar panasiai. Tiesiog girdejes apie kita veikeja- Antana. Buna jis kolekc. klubuose, prekiauja monetomis ir kitom senienom. Manau kolekcininkai ji pazista. Girdejes, kad vazineja po kaimus ir prisistatineja muziejaus darbuotoju, prasydavo parduoti uz minimalia kaina arba atiduoti ivairius antikvarinius daiktus. Kiek tiesos tame- nezinau, nes asmeniskai nesusiduriau. Bet kazkada domejausi juo internete, tai atsiliepimu neigiamu begales. 23344

Dalintis šį pranešimą

Kad vazinejo pokaimus ir prisistatinejo is muziejaus tai savo akim maciau,betkuo vardu tai neklausiau,tik prase ar neturim muziejui senu daiktu,monetu ir pan.

Dalintis šį pranešimą

Na štai iškilo ir man neaiški problema. Kolega Vanagas prisižadėjo nupirkti sagutes, kurios buvo pardavimų skyrelyje. Pinigus turėjo pervesti pirmadienį, tai yra 2010-12-06, bet va pinigėlių nebegavau iki šiol. Esmė, kad kolega būna kiekvieną dieną prisijungęs forume, perskaito mano rašytus pranešimus, bet atsakymo nebeduoda... Norėtųsi viską išsiaiškinti be pykčių.

Dalintis šį pranešimą

Apjuodint zmones visalaik suspesi, bet ar emeisi visu susisiekimo budu,pvz: elektroninio pasto.

Pirma isbandyk imanomus budus! ar tingi paieskot? Forume daug jo postu ir infos.

P.S. Ne visalaik visi skaito zinutes tame tarpe ir as taip kad... dddtsd

Dalintis šį pranešimą

0