Ziema2010
0

12 posts in this topic

Recommended Posts

Sveiki,

Nu ar yra einanciu ziemelia sia pasivaiksciot su md?:)Tai gal atsiliepimus ar nuotraukas,kad pasidalinti ispudzius:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Metalo detektoriai

buvai nuvykes kai nebuvo tiek pasnige,tai miske kasas kaip ir vasara,nors ir salcio buvo bet zeme nesusalusi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pernai tokiu laiku miske ir zemesnese vietose kasesi.Sunkokai,bet kasesi....symet norint pabandyt reiktu pries tai nuo sniego nugrederiuot norima plota su buldozeriu arba rinkt kamstukus is po sniego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

yra tema Karu palikimas ir galima pradeti 2010 sezona.Kam dar kazkur kurti tema su radiniu nuotraukom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

stai ka burtininkai-meteorologai buria siandienai ir artimiausiam laikui:(info is 'lietuvos ryto'.......Vakar šaltis vėl žengtelėjo į pietus, sustabdydamas sniego tirpimą, kelius aptraukdamas plikledžiu. Dieną Lietuvoje vyravo 1-3 laipsnių šaltis, tiktai pietryčiuose buvo 2 laipsniai šilumos.

 

Šiandien atsakomąjį žingsnį į šiaurę žengia šiluma, prieš save stumdama sniegą ir šlapdribą.

 

Dienos pradžioje snygis iš pietinių rajonų lėtai stumsis į šiaurinius ir čia tęsis iki vakaro. Pietų Lietuvoje didesnę dienos dalį protarpiais silpnai lynos, vakare gali kilti rūkas.

 

Šiluma šiandien dar nepasieks šiaurinio šalies pakraščio, čia išliks silpnai neigiama temperatūra. Šilčiausia – iki 3-4 laipsnių – bus pietiniuose rajonuose.

 

Ši šilumos banga jau nebesustos virš Lietuvos, tačiau pamažu stumsis vis šiauriau, atneš atlydį į Estiją, Pietų Skandinaviją.

 

Šalčio židinys nutols, tad galimo greito jo grįžimo nebus.

 

Lietuvoje nuo rytojaus iki savaitės pabaigos įsitvirtins jau pastovesni, daugiausia apsiniaukę, drėgni, vietomis su rūku, dulksna, atlydžiu orai.

 

Naktimis temperatūra svyruos apie 0 arba bus silpnai teigiama, dienomis kils iki 3-5 laipsnių šilumos ar dar truputį aukščiau.

 

Šeštadienį numatomi gausesni krituliai, daugiausia lietus.

 

Šiandien – Margirio, Rasos, Viktoro, Regimanto vardo diena.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buvau išėjęs į žūklę ,tai upėje vietomis properšos ,kad jas apeiti teko išlipti i kranta ir paejėti kokius tris šimtus metriuku,tai patikėkit jokios egzotikos ,sniego vietomis iki kiaušiniu,kad iveikti atstumą prireikė penkiolikos minučių,kol daėjau iki vietos žvejoti nebesinorėjo,taip ,kad ilgai dar teks laukti kol pasiskleisime po miškus ir laukus.Na o kol visi užmušinėjeme laiką ,kaip kas sugalvojeme ,norėčiau paklausti gal kiek ir iš fantastikos elementų,sakykime taip atvažiuoji į lauką ir su md pataikai tiesiai įdešimtuką ,trumpiau tariant užsirauni ant kažko vertingesnio ir visa tai ivyksta per koki pusvalandį,atrodo perspektyvi vieta vaikštai likusę dienos dalį ir toliau nieko nežinau ar tai sutapimas, ar nuojauta ar kaip kitaip pavadinti ir tai pasitaiko na ne kekviena kartą ,bet kas trečia išvyka tai tikrai.Idomu, kaip pas jus kolegos su tokiais atvejais,ar nepasitaiko tokių įvikiu ,kad tiesiai iš mašinos prie tikslo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bsakykime taip atvažiuoji į lauką ir su md pataikai tiesiai įdešimtuką ,trumpiau tariant užsirauni ant kažko vertingesnio ir visa tai ivyksta per koki pusvalandį,atrodo perspektyvi vieta vaikštai likusę dienos dalį ir toliau nieko nežinau ar tai sutapimas, ar nuojauta ar kaip kitaip pavadinti ir tai pasitaiko na ne kekviena kartą ,bet kas trečia išvyka tai tikrai.Idomu, kaip pas jus kolegos su tokiais atvejais,ar nepasitaiko tokių įvikiu ,kad tiesiai iš mašinos prie tikslo?

pas mane buna atvirksciai - vaikstai ilgiausiai, nutari varyt namo, ir jau eidamas link masinos papuoli ant radinio. du kartus grynai taip buvo, ir viena beveik taip :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0