All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Earlier
 3. Kablys forumo atnaujinimas

  Panašu kad vėl problemos su forumu (bent jau ant Chrome).. Pagal nutylėjimą domenas nukreipia į paprastą http:// protokolą (į juodą forumo template), tai bandant prisijungti nepavyks iki kol rankomis nepakeisite į https:// (pakeitus nukreips į mėlyną template). Protokolo pakeitimas padeda aktyvinti 'login' ar 'forgot password' funkcijas. P.S. su Mozilla tokios nesamonės kaip ir nėra..
 4. Prašau identifikuoti ar patvirtinti ar teisingai radau informaciją apie šias "bukas" kulkas: Kainė: 6.5 Arisaka (JAP/UK pagal Rusu užsakymą 1914/1916) Dešinė: 7.62 mm Nagant
 5. Sveiki, tai carinės Rusijos kokarda (36mm), tačiau niekaip nerandu identiškos akeles rašto tai pat tvirtinimo vietos ekvivalento (Google search Кокарды РИА)
 6. 2021 metu radiniai

  .
 7. 2021 metu radiniai

  Toks mandresnis žetonas išlindo.
 8. 2021 metu radiniai

 9. 2021 metu radiniai

 10. Sveiki, suprantu, kad nelabai į temą čia. Bet pasidalinsiu vis tiek, nes tokios įdomios ir unikalios info dar nelabai matęs; faktai labai stiprūs, finansinis potencialas didžiulis. Sutrumpintai tema yra apie porą kripto valiutų (ypač XRP), kurias bankai pritaiko savo darbui. Finansinė sistema pereina į blockchain sistemas ir visuomenė to beveik nežino, nes reikia labai specifiškai tuo domėtis, kad išgirstum apie tai, žinios apie tai nekalba ypač Lietuvoje. Kaip visada dideli finansiniai pokyčiai įvykdomi tyliai. IMF(International Monetary Fund), WEF(World Economic Forum), BIS organizacijos kuria naująją rezervinę pasaulinę valiutą, kuri veiks per blockchain vietoj JAV dolerio. Ripple/XRP vadovai daug kartų lankėsi susitikimuose su jais, yra labai daug faktų rodančių, kad būtent privati kripto valiuta bus tam naudojama. Šiuo atveju tikrai įmanoma, kad yra labai didelis finansinis potencialas: 100x+ kartų, o lubos net nežinomos. Galiu tik rekomenduoti žvilgtelti į info jei yra noro ir patiems savo nuomonę susidaryti. Tikrai nieko nesiekiu šiuo post'u, tik pasidalinti info, kuria tikiu. Tik dėl to dalinuosi, galvoju, kad kažkam gera padarysiu. Info: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox Geros dienos.
 11. Noriu žaisti

  Bijai misko , neik pas vilka .
 12. Noriu žaisti

  Pasakyk man kazino, kurio minimalus indėlis yra mažas? Noriu lošti, bet bijau daug mesti į sąskaitą.
 13. Negalejau prisijungti i kablys.com

  Karantinas
 14. Gal zinote, kodel negalejau beveik metus cia prisijugti????? Jungiantis mesdavo, kad toks prisijungimas neegzistuoja..
 15. Palėpių radiniai

  Lentyna nereali. W.P 5 P. P. L. 1937 (Wojsko Polsko 5 Pulk Piechoty Legionowy 1937).
 16. LDK tema: https://www.youtube.com/channel/UCwEPpYSqc_8AVX6ObayWn6w
 17. Ne technikai, o arklių kaustymui. 1941 metai. Vokiečių.
 18. Sveiki , gal kas žino kokiai technikai remontuoti jis skirtas.Žodžiu reikia informacijos. Iš anksto dėkoju žinovams/
 19. Sveiki , gal kas žino kokiai technikai remontuoti jis skirtas.Žodžiu reikia informacijos. Iš anksto dėkoju žinovams/
 20. Rutulys

  THIS ADVERT HAS EXPIRED!

  • IEŠKAU
  • Naudotas

  Kas tai galėtu būti? Svoris 300gr.

  $0.01

 21. Sveiki, pagal kokius požymius galima būtų atskirti ar tikras ar ne antrojo pasaulinio karo 2 klasės geležinis kryžius? Kad trys dalys turi būti viskas aišku, dėl magneto taip pat, žymėjimas ne visada būna. Jeigu visi šie požymiai yra, pagal ką galima dar nustatyti? Pridedu skolintas foto. Pardavėjas nurodo tokius parametrus, jog yra trijų dalių konstrukcija - magnetinė šerdis, svoris 17,4 g, matmenys (mm) 44 x 44 mm, juostelės ilgis 144 mm. Ir nurodo, jog gamintojo žymėjimo nėra, tačiau pardavėjo manymu, pagal požymius gamintojas turėtų būti: 55 J.E. Hammer & Söhne. Ką manote?
 22. Žemėlapiai parsisiuntimui

  Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą! Darbo pasiulymai uzsienyje
 23. Labas visiems. Kas zinote info apie si medali?
 24. Sveiki. Reikia tikslios informacijos apie kokardą. Caro, Napoleono, o gal visai kitos šalies? Ant patroninės ar ant kiverio buvo dedama? Labai ačiū.
 1. Load more activity