adzius

Nariai
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

adzius last won the day on January 4

adzius had the most liked content!

Community Reputation

35 Good

1 Follower

About adzius

 • Rank
  Žalias

Profile Information

 • Miestas
  Kaunas
 • MD
  Garret ace 300i

Recent Profile Visitors

1,399 profile views
 1. Makro / Nokta detektoriai

  lengvas klausimas 1 nulio zonoj... tikrai kazkas is cia esanciu bandet prie Nokta Makro Simplex prijungti kokias nors laidines ausines. As meginau paprastas garret ausines uz 20 euru. Girdeti eina, bet toks jausmas, kad nesiderina kazkas, pastovus trikdziai, snypscia, kaip, kad, sakytum, jog jungtis blogai ikista. Imanoma, zinoma, kad originali jungtis (komplekte buves laidas-perejimas) grybauja, arba pats lizdas ne visai gerai veikia... bet noretusi, kad kas pasidalintu savo patyrimais kitu laidiniu ausiniu prijungimu prie Nokta Makro Simplex. Kol kas vaikstom be jokiu ausiniu, bet noretusi buti su jomis. Kol kas pirkti originalias belaides dar nesiryztu... o naudotu dar nera skelbimuose.
 2. Problema

  na ir ne velnio, nepraejo nei 1 valanda ir vel slaptazodis netinka ir vel accountas padarytas ,,neprisijunges". Velniava visiska. Panasu, kad teks pamirst sita foruma, nes neturiu as tiek kantrybes per diena po 10 kartu atstatinet slaptazodzius...
 3. Problema

  Pas mane problema panaši. Panasu, kad nematot neskaityto turinio, ziniuciu ir pan... atkreipkit demesi, ar prisijunges esat. Prisijungus kas kažkiek laiko mane padaro neprisijungusi, o meginant prisijungti, raso, kad slaptazodis blogas. Atsibodo jau kaitaliot, nes per diena ne po viena ir ne po kelis kartus tas pats. Kartais net neatsiuncia i pasta laisko del slaptazodzio keitimo ir kelias dienas negaliu prisijungti. Bet pradejau itarti, kad problema bus tame, kad prie forumo jungiuosi per telefona. Dabar vel is naujo slaptazodi perkuriau ir nesijungsiu per telefona, ziuresim, ar suveiks... Rasiau i administracijos skilti, bet jokios reakcijos.
 4. 2020 metų radiniai

  Galbūt auksu kvepia. Jei būtų taip, būtų pirmas...
 5. O man dabar kas kelintą prisijungimą užblokuoja ir sako, kad nebetinka slaptažodis. Kelis kartus per diena leidžia atnaujinti slaptažodį, bet po kiek laiko vėl blokuoja.
 6. papildau... labai retai, bet kartais suveikia pass recovery. Bet pastebėjau, gal tai sutapimas, o gal ne, bet pasijungus prie Kablio per telefoną, vėl viskas palūžta ir vėl nebepriima slaptažodžio. Ar niekam daugiau taip nepasitaikė? Dabar per telefoną bandysiu nesijungti ir stebėsiu, kaip veikia puslapis.
 7. Sveiki, į kablio forumą jungiuosi iš keleto kompiuterių ir vieno arba dviejų android įrenginių, nes rašo, jog pass netinka. Turėjau ir žinojau slaptažodį, bet kažkas atsitiko ir nebegaliu iš įrenginių prisijungti. Mėginau net ir kitas variacijas, kurias galėjau naudoti, kaip pass, bet daėjau iki laikino blokavimo. Tai laimė, kad viename iš įrenginių pailkęs automatinį slaptažodžio užpildymą ir tik jame pasijungiau, kad parašyčiau čia žinutę (niekas kitas prie to įrenginio negalėjo prieiti ir slaptažodžio negalėjo pakeisti. Panašu, jog čia neveikia ir funkcija ,,užmiršau slaptažodį", nes bent keletą kartų bandžiau atsisiųsti naują ir nė karto žinutė iki pašto nedaėjo (paštas teisingas). Parašyti į supportą taip pat neišeina. Dėl to pakūriau šitą tema. Gal kaip nors puslapio adminai man galėtų pagelbėti?
 8. Pozemiai

  Sveiki, būtų daug įdomiau, jei parašytumėte pilną informaciją, aplinkybes ir pan. O dabar tik nuotraukos, kurios įdomios, bet nepasako nieko. Ačiū.
 9. Aš kaip tik irgi nuo ryto pradėjau paieškas ir taip pat atradau kas čia ir kaip tik ruošiausi įmesti atsakymą,bet aplenkėt čia maždaug yra laikrodininko įrankis. Su juo buvo matuojami,tiksliau tikrinami dantratukai, diametras galbūt, ar nėra kreivi ir,jei kreivi,tai kartu ir patiesindavo... ar kažkas panašaus. Įdomus daiktas.
 10. Bent jau už kažko užsikabint galima. Bent jau raktažodis yra . Jei tik bus žinių, būtinai įmeskit žinutę, ačiū.
 11. Sveiki, surastas toks daiktas. Nieko panašaus nebuvome matę, nors ir kilę iš nedidelio miestelio, tai ūkio rakandai, kaip ir nėra svetimi. Daiktas ne didelis, kaip matot pagal šalia padėtą žiebtuvėlį. Įdomu tai,kad abi pusės prasiskečia, kaip žnyplės. Gal kas esat kažką panašaus matę, neabejoju, kad kažkas ir žinosit, kas tai:
 12. 2020 monetos

  lengvas prasibėgimas lauke: p.s. foto kažkodėl apverstos, nors kompe rodo tiesiai...
 13. kokia tai saga?

  Kaip reikėtų žiūrėti? Pirmas paveiksliukas ar antras? Bandžiau paieškas googlej: ,,saga 10", ,,saga 0r", ,,pugovica 10". Kažkaip neužsikabinu.
 14. 2019 metų radiniai

  tai, kas pavaizduota ženkle, panašu į kažkokio regiono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ženkliuką, gal net segamą ant kepurės. Matosi šalmas, kirvis ir kažkas panašaus į kablį traukimui, kur dedamas ant pagalio galo. Belieka išsiaiškinti, kokio regiono. Galbūt galima būtų užsikabint už ten, kur jis rastas... kažką su liūtu esu matęs Tauragės regiono ženkle... bet galiu būti visiškai neteisus ir čia ne gelbėjimo tarnybos ženklas ir net ne Lietuvos...
 15. Kas čia galėtų būti?

  Ką pavyko rasti,tai įdedu nuorodą iš google. Per telefoną kitaip neišeina. Atsidarius nuorodą spauskit pirmą pasirinkimą. Ten rašo,kad buvo toks rastas ir yra paveiksliukas. Čia kažkoks žetonas,kurio kitoje pusėje Abramovič herbas. Rusų kalba gan aiškiai aprašyta. https://www.google.com/search?q=dextera+tva+salva+bit+me+devs&source=lmns&bih=512&biw=360&prmd=inv&hl=lt&ved=2ahUKEwjx1eaxkczlAhVBC5oKHQSXD68Q_AUoAHoECAAQAg