Povilas2005

Nariai
 • Content count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Povilas2005 last won the day on November 29 2019

Povilas2005 had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

About Povilas2005

 • Rank
  Žalias
 1. Kas geriau?

  jei rinkčiausi tai tik iš XP Deus ir Equinox800, ORX kaip suprantu programiškai supaprastinta XP versija. Linkęs prie Equinox, visgi multidažninis, naujovė.
 2. Kas geriau?

  Man taip pat įdomu būtų . Spėju equinox iš šių geriausias.
 3. 2019 metų radiniai

  spyderco peilis
 4. LKS-94

  aš ir bandžiau nesigavo, man užtenka surasti tikslų tašką, labiau domina konkretūs objektai.
 5. LKS-94

  o koks klausimas, t.y nori surasti tašką konvertuodamas koordinačių sistemas, ar susieti žemėlapį?
 6. 2019 metų radiniai

  ačiū
 7. 2019 metų radiniai

  Trejetas žiedukų, Sovietų laikotarpio, spėju su agatu 1972 m, žymėjimas "Б 2лю", b- Prabavimas sidabro nuo 800 iki 900, 2 - metai, лю - Leningrado juvelyrikos ir laikrodžių fabrikas. Antras iš kairės spėju su stiklu nes be prabos ir matosi kad paauksuotas, gal kas pakomentuotų laikotarpį kada tokius gamino, Trečias iš kairės spėju nerūdyjantis, stiprus magnetas truputį traukia, būtų faina jei būtų titaninis :), bet nežinau ar jie turi magnetiškumo. Rasta viskas beveik vienoj krūvoj beveik, 10 cm gylyje neįsivaizduodu kaip atsirado ten, gal rankinuką kas pametė.
 8. 2019 m. sagos

  Sveiki, radau tokią sagą. Čia kaip suprantu saga 3 pulko portugalų legiono Napoleono armijos. Gal žinot ar retai tokios pasitaiko, gal tik karininkai tokias segėjo nes sidabrinė? Kaip suprantu dviejų dalių jos būdavo.
 9. Iškastų šovinių panaudojimas

  Nebent tai giminių garažas :). Manau kad surado sąsajų, nes kitaip tikrai butu teisiškai silpnai. Nesuprantu kaip galima laikyti sprogmenis namie, kam to reikia. Randi iškvieti tarnybas dar pagirs. Ne pirmas kartais spaudoje kai skaitai kaip md naudotojai turi nemalonumų tik dėl to kad namie randa arsenalą o ne dėl monetų ir panašiai. Gaila.
 10. 2019 metų monetos.

  Ar antpirščiai ir medalikėliai tai 1 pasaulinio kareivių atributas? Nes pasitaiko prie prie šrapnelio ir tūtelių
 11. 2019 metų monetos.

  Taip
 12. 2019 metų monetos.

  jei sidabrine tik į citriną plius soda ir pirštukais trinti
 13. 2019 metų radiniai

  Galvojau šviną perlydyt ir dugninei svorį ar galvakablį jūrinį pasigamint gilzių jau neberenku.
 14. 2019 metų radiniai

  Tikiuosi kad nepraeis , pas mane dirbama žemė tai kai išaria daugiau randi. Bet šiaip tai labai nuo daug priklauso. Tarkim nuo drėgmės kai šlapia geriau ima. Einant ta pačia vieta gali ignoruot signalą nes bus silpnas kitą kartą galbūt eisi su deep funkcija lėtai. Galbūt neužkabinsi mojuodamas. Mano atveju plotas apie 3 ha, tai visko nesurasi. Jei išarta ir lygi dirva tai patogiau pravest palei paviršių, jei vagos tai sunkiau nes kalneliai, bet PRIVALUMAS nes tuomet sistemiškai praeini didelį plotą, paimi 2 vagas ir eina į kitą lauko galą. Aš visada gps žymiu vietą kur radau, darau žemėlapį į kurį žiūrėdamas gali matyti tendencijas kurioje linijoje išarta ir išbarstyta kokiame plote. Visada stengiuosi surinkti smulkias šiukšles metalines kad kitam kartui netrukdytų, renku net šrapnelio šaratus tuos bus visas sviedinys :), mačiau net superku juos užsienyje